Wijzigingen in bestuur STAK AAB

News article
20 maart 202310:00
STAK Placeholder Nieuws
STAK Placeholder Nieuws
STAK AAB

Op 28 februari 2023 heeft Peter Ingelse, na bijna 8 jaar deel te zijn geweest van het bestuur van STAK AAB, besloten af te treden. Hij was één van de eerste bestuursleden van STAK AAB. Hij trad aan op 20 juli 2015 en was tot 20 juli 2019 voorzitter van STAK AAB. Peter Ingelse was van 20 juli 2019 tot en met 28 februari 2023 vice-voorzitter van STAK AAB. Marc van Gelder (voorzitter STAK AAB): "Ik wil Peter namens het bestuur graag hartelijk danken voor de inzet en bijdrage die hij heeft geleverd sinds de oprichting van STAK AAB. Wij wensen hem al het goeds toe voor de toekomst.

Kees Peijster is per 1 maart 2023 benoemd tot bestuurslid van STAK AAB. Hij heeft ruime ervaring in het juridische domein en daarnaast bestuurservaring. Het bestuur is blij met Kees Peijster’s toetreding. De bestuursleden zien zijn ervaring en kennis als een waardevolle toevoeging aan het bestuur en kijken uit naar de samenwerking. Meer over Kees Peijster kunt u hier lezen.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • X
  • Mail